Подорож в гори на велосипеді - це надзвичайно цікава пригода, яка поєднує дослідження нових маршрутів, захоплення мальовничими краєвидами та знайомство з однодумцями. Щоб отримати від такого досвіду феєричні та незабутні емоції, вам варто правильно підготуватися до велоподорожі. Дуже важливу роль відіграє гірський велосипед, який ви плануєте активно використовувати. Він має бути, перш за все, зручним і надійним.

Купити велосипед на ВестВело та павербанк на Ф-повар

Також простежте за тим, щоб всі його деталі були справними, окрему увагу приділіть гальмівній системі та рульовому управлінню, адже від них залежить ваша безпека в горах. У пригоді стануть не лише якісні горні велосипеди, а й найкращі повербанки. Завдяки цим девайсам, ви постійно будете на зв'язку та зможете використовувати у своєму смартфоні GPS-навігатор без жодних обмежень і побоювань, що телефон невдовзі розрядиться. Готуйтесь до велоподорожі в гори заздалегідь і вона принесе вам безліч позитивних емоцій.

Замовляйте для незабутньої велоподорожі в гори найкращі повербанки від інтернет-магазину Fpower і гірський велосипед - від WestVelo

Найкращим рішенням для велоподорожі в гори стане замовити гірські велосипеди в спецмагазині Вествело і потужні, проте зручні павербанки - в Fpower, серед яких:

  1. ВЕЛОСИПЕД 26 AL CORSO + Повербанк 20000 УМБ Sandberg 100W. Ровер виготовлений на базі алюмінієвої рами, а діаметр його коліс складає 26 дюймів. Можливість обрати 21 швидкість дозволяє подорожувати з максимальним комфортом, залежно від стану дорожнього покриття. Не забудьте також про повербанк великої ємності, який характеризується компактними розмірами. Маючи високу ефективність, з його допомогою вам вдасться зарядити гаджети різної потужності за будь-яких умов.
  2. ВЕЛОСИПЕД 26 AL CORSO «PRIMO» + Зарядна станція УМБ Sandberg Solar 4-Panel Powerbank 25000. Якщо ви шукаєте легкі, проте надзвичайно зручні гірські велосипеди, зверніть увагу на цю модель ровера. Він оснащений передніми та задніми перемикачами, дисковими гальмами 160 мм, і коротким виносом крема з алюмінія. Не менш важливий бонус - надійний повербанк з 4-панельною сонячною зарядкою. Пристрій включає два роз'єми USB-A і один - USB-C PD 18 Вт для швидкого заряджання.
  3. ВЕЛОСИПЕД 27.5 ST CORSO «TORNADO» + Повербанк з ліхтариком Sandberg Hand Crank 20000 mAh. Чудовим вибором стане купити гірський велосипед зі сталевою рамою у розмірі 15.5 дюймів. Гальмування здійснюється за допомогою механічних дискових передніх і задніх гальм. Також не завадить купити потужний павербанк з ліхтариком потужністю 20000 мАг, призначений для заряджання різних гаджетів, у тому числі ноутбука. 

замовити недорого велосипед ВестВело та павербанк на Ф-повар

Купити велосипед на Вест Вело і надійний повербанк на Fpower - забезпечити себе найнеобхіднішим під час подорожі в гори!

Обирайте для комфортної та безпечної велопоїздки в гори якісні та доступні велосипеди на westvelo.com.ua. Інтернет-магазин має в наявності великий вибір роверів для різних стилів їзди. Ви можете купити надійний гірський велосипед в інтернет-магазині Вествело залежно від зросту, ваги, тілобудови та, звісно, індивідуальних уподобань, адже асортимент величезний і різноманітний. Якщо шукаєте надійний і потужний павербанк, який дасть змогу зарядити гаджети у екстремальних умовах, завітайте у магазин електроніки Fpower, де представлені виключно надійні у актуальні зарядні станції різної потужності та ємності.