Зарядка для електромобіля може здійснювати швидке і повільне, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Обидва вони відіграють важливу роль у забезпеченні ефективного та зручного заряджання електромобілів. Розуміння різниці між ними допомагає вибрати оптимальний варіант зарядки, що відповідає індивідуальним потребам кожного власника електромобіля. Розгляньмо переваги та недоліки кожного з типів зарядки, а також фактори, які варто враховувати при виборі між ними.

Замовити зарядку для електромобіля від постачальника F-power

Як заряджає зарядна станція для електромобіля: типи зарядки

Зарядна станція для електромобіля має два типи зарядки — швидку та повільну. Перш ніж купити зарядку для авто, потрібно розібратися яка між ними різниця та яку краще обрати під конкретні завдання. Отже:

Швидка зарядка:

  • швидкість зарядки. Швидка зарядка електромобіля дозволяє електромобілю заряджатися значно швидше, порівняно з повільним заряджанням. Зазвичай такі станції можуть заряджати електромобіль до 80-90% за дуже короткий час;
  • підтримка стандартів. Швидкі зарядні станції часто підтримують стандарти швидкого заряджання, такі як CHAdeMO, CCS або Tesla Supercharger, що робить їх більш універсальними для різних марок електромобілів.

Стандартне заряджання:

  • доступність та економічність. Зарядна станція для авто повільного заряджання часто є більш доступною та економічно вигідною для встановлення у домашніх умовах;
  • надійність. Повільна зарядка має менше навантаження для батареї електромобіля, що сприяє її тривалому терміну служби.

Купуючи зарядний пристрій для електромобіля, варто врахувати наступні фактори:

  1. час зарядки. Якщо вам потрібно швидко зарядити електромобіль, то оптимальним варіантом буде швидка зарядка;
  2. доступність станцій. Вибір залежить від того, які типи зарядних станцій доступні у вашому регіоні;
  3. вартість та економічність. Повільні станції заряджання зазвичай дешевші у встановленні та експлуатації.
  4. довговічність батареї. Швидка зарядка може скоротити термін служби батареї, тому для деяких електромобілів, особливо зі старими батареями, повільна зарядка може бути кращим вибором.

Вибір між швидкою та повільною зарядкою залежить від ваших потреб у часі зарядки, доступності станцій та економічних факторів. Також важливо купити зарядну станцію для електромобіля в перевіреного продавця. Постачальник споживної електроніки Ф-павер є одним з таких в Україні, адже гарантує оригінальність та якість пропонованих товарів.

Зарядні станції для авто купити недорого магазин F-power

Зарядні станції для авто купити на fpower.com.ua: оптимальні рішення, що поєднують високу якість та доступну ціну

Перш ніж зарядні станції для авто купити, варто визначитися з тим, який тип вам підійде під ваші потреби. Магазин серверних комплектуючих Фповар пропонує великий вибір зарядок, серед яких мають популярність наступні:

мобільний пристрій Green Cell Habu зручний у роботі, адже не потребує встановлення. Ергономічний та безпечний дозволяє здійснювати зарядку за будь-яких умов (в гаражі, на природі, в дорозі). Потужність - 11 кВт, є індикація та РК-дисплей для зручності;
настінна зарядка для електрокара Wallbox Green Cell EV PowerBox на 22 кВт. Вбудований кабель сумісний з усіма електромобілями й гібридами, що підключаються. Безпечний та надійний у роботі;
мобільна зарядка GC EV Power Cable, потужністю 3,6 кВт оснащений сучасною електронікою, яка гарантує безпеку використання. Має індикацію та дисплей для зручності керування.

 

Більш детально ознайомитися з асортиментом та характеристиками зарядних станцій ви можете на fpower.com.ua.